Infooglasi

Међуокружно такмичење у одбојци – Техничка школа Неготин – OGLASI NEGOTIN

у ОШ „Бранко Радичевић“ у Неготину одржано је међуокружно такмичење у одбојци, на којем су снаге одмериле најбоље школске екипе из источне и централне Србије. На овом престижном турниру учешће су узеле и мушка екипа Техничке школе из Неготина, као и женска екипа Неготинске гимназије.

Мушка екипа Техничке школе суочила се са снажном екипом из Јагодине у борби за пролазак на републичко такмичење. Упркос великом залагању и борбености, Неготинци нису успели да изборе победу, чиме су остали без даљег пласмана.

Осим ових тимова, у мушкој конкуренцији такмичиле су се и екипе из Смедеревске Паланке и Великог Градишта, док су у женској конкуренцији поред Неготинске гимназије учествовале и екипе из Јагодине, Смедеревске Паланке и Пожаревца.

Такмичење је протекло у спортском духу, а све екипе су показале изузетну вештину, тимску игру и жељу за успехом.



Source link
Међуокружно такмичење у одбојци – Техничка школа Неготин

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Kontakt Link