
Рукометаши Лознице вечерас су у хали „Лагатор“ угостили Прибој и после боље игре славили са убедљивих 34:25. Лозничани су наступили у ослабљеном саставу, а гости су пружили солидан отпор, посебно у првом полувремену. Победа Лознице ниједног тренутка није долазила у питање, а велику подршку домаћим рукометашима пружила је бројна публика.
– Били смо десетковани, због повреда играча смо у тешкој ситуацији. На тренингу се повредио Стевић, а на утакмици Цвијић. Надам се да ће се повређени играчи брзо опоравити и да ћемо у наставку такмичења моћи да рачунамо на све. Потрудићемо се да што више младих играча „убацимо у ватру“, као што је то било и на овом мечу. Они вредно тренирају и заслужују да добију прилику да заиграју. Предстоји нам неколико тешких утакмица и требају нам здрави играчи. Надам се да ће се већина њих опоравити. Срећа је да имамо 30 играча и на свакој утакмици „скидамо“ њих шеснаест. У суботу нас у Неготину очекује дуел са Хајдук Вељком, екипом која нас је највише намучила у Лозници у првом делу такмичења. То је одлична екипа и потрудићемо се да одиграмо добру утакмицу. Много тога ће зависити од нашег здравственог билтена – каже Милан Недељковић, тренер Лозничана.

Утакмица између Хајдук Вељка и Лознице биће одиграна у суботу, а почеће у 19 часова.
В.Ст.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ПРИПРЕМЕ ФК ЛОЗНИЦА – Стигла је и победа
НА СВАДБИ У ТАНЗАНИЈИ – Весеље уз српско коло и афрички плес
Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу
Source link
СУПЕР „Б“ ЛИГА „ИСТОК-ЗАПАД“ – Убедљива победа – Lozničke novosti
