Infooglasi

У ЛОЗНИЦИ – Младен Костадиновић и ГО НДСС прешли у Здраву Србију – Lozničke novosti – OGLASI LOZNICA

Градски одбор Нове демократске странке Србије (НДСС) у Лозници, заједно са председником Младеном Костадиновићем, раније чланом Главног одбора НДСС, придружио се Здравој Србији (ЗС) у Лозници, објављено је данас.

Како се наводи у саопштењу, одлуку ГО НДСС подржали су и месни одбори странке чијим преласком се значајно јача ЗС у Лозници. Очекују и да овај прелазак имати знатан утицај и на предстојеће, најављене изборе, а на претходним парламентарним је НДСС, подсећају у саопштењу, освојио 5,7 одсто гласова, а ЗС 2,3.

– Данас прелазимо на страну ЗС како бисмо заједно створили бољу будућност за Лозницу. Наша одлука није дошла преко ноћи, али представља искрену веру у визију ЗС. Избори су пред вратима, и ми смо спремни за овај изазов. Наша сарадња са ЗС ће бити кључна за ову заједничку обнову – каже Костадиновић.

У ЗС очекују да ће сарадња између Јелене Матић Калабић, председнице Градског одбора странке, и Младена Костадиновића, коју је подржао и Саво Стевановић, потпредседник Извршног одбора ЗС, довести до јачања ове политичке опције у лозничком крају и региону.

– Лозница улази у изборе са новом надом и могућношћу за промене. Ова унија политичких снага обећава нове перспективе и динамику, отварајући врата за заједничку изградњу боље будућности за грађане нашег града – наглашава Костадиновић.

Н. Т.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

У ОМЛАДИНСКОМ ЦЕНТРУ – Унапређење женског предузетништва

КОМЕМОРАЦИЈА У ЦИКОТАМА – Жртве се не смеју заборавити

Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу



Source link
У ЛОЗНИЦИ – Младен Костадиновић и ГО НДСС прешли у Здраву Србију – Lozničke novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Kontakt Link