Infooglasi

Goran Mladenović: Nadam se da će REKTORSKI KOLEGIJUM prihvatiti poziv na dijalog – OGLASI VLADIČIN HAN

Predsednik opštine Vladičin Han i šef naprednjaka u ovoj opštini Goran Mladenović oglasio se povodom društveno-političke situacije u Srbiji.

Prvi čovek Vladičinog Hana pozvao je i u svoje ime, ali u i ime svih građana Opštine kojom predsedava na dijalog

Nadam se da će Rektorski kolegijum prihvatiti poziv na dijalog koji je inicirao Predsednik Republike, a sve u cilju održavanja mira i bezbednosti kao i daljeg napretka Srbije – rekao je Goran Mladenović.

On je dodao da veruje da „Rekorski kolegijum i Predsednik Srbije dele iste vrednosti, i da bez obzira na drugačija razmišljanja sigurno imaju isti cilj“.

Možda razmišljamo drugačije ali sigurno imamo isti cilj, a to je napredak društvene zajednice i stvaranje pravednije i uspešnije Srbije. Možda i ne postignemo dogovor, ali je važno da čujemo i slušamo jedni druge. To je jedini put koji nas iz ove zaglušujuće buke vodi ka izgradnji moderne Srbije – rekao je Mladenović.

Mladenović na kraju svog izlaganja dodao „Živela Srbija“.

Source link
Goran Mladenović: Nadam se da će REKTORSKI KOLEGIJUM prihvatiti poziv na dijalog

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Kontakt Link