Predsednik opštine Vladičin Han i šef naprednjaka u ovoj opštini Goran Mladenović oglasio se povodom društveno-političke situacije u Srbiji.
Prvi čovek Vladičinog Hana pozvao je i u svoje ime, ali u i ime svih građana Opštine kojom predsedava na dijalog
Nadam se da će Rektorski kolegijum prihvatiti poziv na dijalog koji je inicirao Predsednik Republike, a sve u cilju održavanja mira i bezbednosti kao i daljeg napretka Srbije – rekao je Goran Mladenović.
On je dodao da veruje da „Rekorski kolegijum i Predsednik Srbije dele iste vrednosti, i da bez obzira na drugačija razmišljanja sigurno imaju isti cilj“.
Možda razmišljamo drugačije ali sigurno imamo isti cilj, a to je napredak društvene zajednice i stvaranje pravednije i uspešnije Srbije. Možda i ne postignemo dogovor, ali je važno da čujemo i slušamo jedni druge. To je jedini put koji nas iz ove zaglušujuće buke vodi ka izgradnji moderne Srbije – rekao je Mladenović.
Mladenović na kraju svog izlaganja dodao „Živela Srbija“.
Source link
Goran Mladenović: Nadam se da će REKTORSKI KOLEGIJUM prihvatiti poziv na dijalog
