
Делегација Средње школе „Вук Караџић“ из Љубовије посетила је „Прву гимназију“ из Марибора у Словенији и том приликом договорена је сарадња ове две образовне институције.
Школе су потписале Меморандум о сарадњи, а крајем новембра биђе организована размена ученика и наставника. Обе школе изразиле су жељу да сарадња буде вишегодишња и да се непрестано развија и шири, а искуство које стекну ученици и наставници биће драгоцено за подизање квалитета образовног процеса.
Нада Беатовић, директорка школе из Љубовије захвалила се домаћинима у Марибору и директору школе Херману Пушнику на изузетном гостопримству.
В. Ст.
Фото: Средња школа „Вук Караџић“
ПРОЧИТАЈТЕ И …
Source link
СРЕДЊА ШКОЛА „ВУК КАРАЏИЋ“ ЉУБОВИЈА- Сарадња са гимназијом из Марибора
